September

Monday 15 October 2018

Youth East

19:45
Sutton Common Rovers
vs
Corinthian

FA Youth Cup 18-19 - Third Round Qualifying

19:45
Carshalton Athletic
vs
Worthing

Save the Children Youth League Cup 18-19 - Round One

19:45
Tooting & Mitcham United
vs
Ashford Town

Thursday 11 October 2018

Youth West

Att. 15
Camberley Town
  • Daniel Moritz 6'
  • Joshua Ervin 18'
  • Joshua Ervin 56'
  • Sam Whitehead 61'
  • James Baxter 85'
6 - 0 Full time
Hampton & Richmond Borough
Att. 29
Northwood
2 - 2 Full time
Hayes & Yeading United

Youth Central

19:30
Kingstonian
P - P
Dorking Wanderers

Youth East

19:45
Raynes Park Vale
P - P
Maidstone United

Wednesday 10 October 2018

Youth West

Att. 35
Wealdstone
0 - 5 Full time
Bedfont Sports
  • Didi Ndombe 12'
  • Jay Reader-King 34'
  • Reiss Spencer-Parson 51'
  • Didi Ndombe 67'
  • Christopher Sawyer 84'

Youth East

19:45
Whyteleafe
P - P
Croydon

Tuesday 9 October 2018

Youth East

Att. 28
Tunbridge Wells
  • Caleb Edorh 14'
  • Caleb Edorh 50'
  • Caleb Edorh 66'
  • Caleb Edorh 69'
4 - 1 Full time
Ashford United
  • Nat Rofe 72' (OG)

Youth South

Att. 65
Worthing
  • Ricky Aguiar 11'
  • Michael Coupar 17'
  • Ricky Aguiar 56'
3 - 1 Full time
Eastbourne Borough
  • Thomas Langford 63'

Monday 8 October 2018

Youth West

Att. 20
Ashford Town
  • Jason Kaate 83'
1 - 4 Full time
Potters Bar Town
  • Joshua Lancaster 32'
  • Rus Silviv-Andrei 71'
  • Oliver Regan 73'
  • Rus Silviv-Andrei 78'
Att. 52
Staines Town
  • Massil (Max) Chabane 24'
  • Massil (Max) Chabane 37'
  • Massil (Max) Chabane 55'
3 - 3 Full time
Aldershot Town
  • Ben Mandeville 60'
  • John Black 70'
  • Laurence Tang 80'

Youth East

Att. 53
K Sports
  • Rhys Bailey 81'
1 - 4 Full time
East Grinstead Town
  • Matia Tamale 46'
  • Tom Wallis 56'
  • Spike Pope 65'
  • Christian Burgess 87'

Youth South

Att. 27
South Park
  • Callum Jeal 18'
  • O'Neill Anderson 25'
  • Samuel Remfry 29'
  • Jamie Skipper 48'
  • Jamie Skipper 57'
  • Jamie Skipper 61'
  • Samuel Kelly 70'
7 - 0 Full time
Shoreham
Att. 57
Three Bridges
  • Dylan Denhart 10'
1 - 2 Full time
Burgess Hill Town
  • Charlie Broad 19'
  • Charlie Broad 63'
Att. 30
Whitehawk
  • Robert Malila 5'
  • Ryan Jackson 8'
  • Ryan Jackson 10'
  • James Waters 18'
  • Oliver Munt 34'
  • James Waters 61'
6 - 1 Full time
Bognor Regis Town
  • Will Lintott 73'

Thursday 4 October 2018

FA Youth Cup 18-19 - Second Round Qualifying

19:45
Dorking Wanderers
vs
Carshalton Athletic
Att. 52
Kingstonian
1 - 2 Full time
Whitehawk
Att. 73
Metropolitan Police
3 - 2 Full time
Bromley
AET

Monday 1 October 2018

Youth West

Att. 32
Staines Town
  • Stanley Channell 31'
  • Liam Morris 35'
  • Jack Torbett 58'
  • Liam Morris 74'
4 - 0 Full time
Wealdstone

FA Youth Cup 18-19 - Second Round Qualifying

Att. 92
Ashford United
  • Reece Blyth Featherbe 23'
1 - 5 Full time
Hampton & Richmond Borough
Att. 92
South Park
0 - 5 Full time
Worthing
  • Ricky Aguiar 17'
  • Josh Gould 51'
  • Ahmed Kamil-Hassan 54'
  • Ricky Aguiar 62'
  • Bradley Cambell-Francis 74'

Latest news

Early and late goals seal win over defending Ryman Youth League champs Corinthian
General Early and late goals seal win over defending Ryman Youth League champs Corinthian

Sevenoaks Town's under-18's grabbed their second Ryman Youth League win of the season beating defending champions and early season pacesetters Corinthian 3-1 at Greatness Park on Tuesday night.

Maidstone United find their goal-den touch in FA Youth Cup.
General Maidstone United find their goal-den touch in FA Youth Cup.

Maidstone United smashed a baker's dozen past a stunned Redhill in The FA Youth Cup Preliminary Round on Wednesday evening.

Debut glory
General Debut glory

Croydon Youth team win at the Imperial Fields ground.

The Isthmian Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe